Equip del Patronat

Patronat de Promoció Econòmica

Rambla Ferran nº18 – 1a planta – 25007 (Lleida)

Tel. 973 23 03 93 / promocioeconomica@diputaciolleida.cat


Director

Ramon Boixadera rboixadera@diputaciolleida.cat

Assessora

Teresa Botargues tbotargues@diputaciolleida.cat

Cap de secció de projectes i promoció

Àlex Dominguez adominguez@diputaciolleida.cat

Tècnics de projectes

Francesc Altès faltes@diputaciolleida.cat

Joan Buchaca jbuchaca@diputaciolleida.cat

Laia Gómiz lgomiz@diputaciolleida.cat

Ricard Lega rlega@diputaciolleida.cat

Manel Martinez mmartinez@diputaciolleida.cat

Sílvia Mòdol smodol@diputaciolleida.cat

Marisa Otal motal@diputaciolleida.cat

Judit Rodriguez jrodriguez@diputaciolleida.cat

Rosa Sabaté rsabate@diputaciolleida.cat

Gemma Sanvisens gsanvisens@diputaciolleida.cat

Administració

Teresa Capdevila tcapdevila@diputaciolleida.cat

Jordi Carrera jcarrera@diputaciolleida.cat

Trini Catalán tcatalan@diputaciolleida.cat

Comunicació

Marc Cañellas mcanellas@diputaciolleida.cat